Kanal Urfa Canlı İzle

0
tam ekran!

Kanal Urfa

Şanlıurfa'nın ilk ve tek uydu kanalı olma özelliğine sahi olan Kanal Urfa, kozmopolit olan şehrin kimliğini tam anlamıyla yansıtmaktadır. İbrahim Toru'nun imtiyaz sahibi olduğu Kanal Urfa Şanlıurfa'nın Eyyubiye ilçesindeki merkezinden yayınlarını hayata geçirmektedir. Güncel, ekonomi, siyaset, sağlık, eğitim, yaşam, kültür-sanat, müzik, spor, Güneydoğu, Gap ve medya kategorilerinde haber yayıncılığını her geçen gün geliştiren bir yapıya sahiptir.


Eğlence programları ile Şanlıurfa'nın müzik türünün en güzel örneklerini sergileyen Kanal Urfa, canlı olarak düzenlediği sıra geceleri ile de hayranlarını cezbetmektedir. Kanal Urfa'yı sitemizden canlı olarak izleyebilirsiniz. Kesintisiz canlı tv keyfi ile bilgisayarınız veya mobil cihazınız ile bağlanabilir, güncel frekans listesine ulaşabilirsiniz. Şanlıurfaspor'un maçlarının maç özetlerini de veren kanal ilçelerden gelen haberleri de haber bültenlerinde sunmaktadır.

Program Listesi

Mehteran, Hozan Besir ile Klay Show, Uğur Ekinci ile Ana Haber Bülteni, Yürekten Ezgiler, Sezen Aktaş ile Ana Haber Bülteni, Ramazan Köse Show, Gönül Dostları, Cuma Vaazı

Frekans Bilgileri

Uydu -> Türksat 3A, Frekans -> 12641 Mhz, Polarizasyon-> Yatay (H), Sembol Oranı -> 30000 FEC -> 2/3 (SD)

Alakalı Kelimeler : canlı kanal urfa izle, kesintisiz canlı tv izle, kanal urfa canlı yayın
Kategori : YerelŞehir : -

Kanal Urfa DİZİLERİ

Bu TV kanalına ait dizi bulunmamaktadır.

Kanal Urfa PROGRAMLARI

Bu TV kanalına ait program bulunmamaktadır.
İLETİŞİM
  • ÜnvanİBRAHİM TORU
  • Webhttp://www.kanalurfa.com
  • E-mail[email protected]
  • Telefon0 414 2473636
  • AdresAKÇAKALE YOLU ÜZERİ 3.KM. EYYÜBİYE/Ş.URFA
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
    Bu kanal için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!