Habertürk Canlı İzle

31
tam ekran!

Habertürk

Ulusal çapta yayın yapan Ciner Grubu'na bağlı haber kanalıdır. Kanalın kurucusu Ufuk Güldemir olup 1999 yılından beri aralıksız yayınını devam ettirmektedir. HD ve SD yayın olmak üzere 2 farklı frekanstan yayın yapmakta olan haber kanallı, Türksat 4A ve 3A uydularının yanısıra kablo TV üzerinden takip edilebilmektedir. Kanalda, Haber Denince Habertürk sloganı ile birlikte günümüzde birçok izlenen programlar yer almaktadır. Örneğin; Fatih Altaylı ile Teke Tek, Enine Boyuna ve Öteki Gündem programları uzun süredir en çok izlenen programlardır. Canlı TV sitemiz üzerinde, cepten ve mobil görevi gören tabletlerden kesintisiz olarak yayına HD kalitesinde ulaşabilirsiniz.

Habertürk kanalının Ciner grubuna bağlı olan diğer kardeş kanalları içinde; ekonomi gündemi ve piyasalardaki son durumu takip edebileceğiniz ve bununla birlikte kaliteli yarışma programlarını içeren Bloomberg HT kanalı, birçok spor aktivitesinin, yarışmalarının gün boyunca aralıksız olarak yayınlandığı HT 7/24 Spor kanalı ve başlıca izlenen kanallardan Show TV, Show Türk ve Showmax kanalları yer almaktadır ve sitemizden kesintisiz canlı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz.

Nasıl netten izleyebilirim? : Habertürk Canlı Yayın, Habertürk İzle ve Habertürk Canlı Mobil gibi kelimelerde ecanlitvizle.co sayfasından izleyebilirsiniz.

Habertürk HD Frekans BilgileriUydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12209 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 10000, FEC -> 3/4
Not : Aynı frekans üzerinde Show TV ve Bloomberg HT kanalı da bulunmaktadır.
Kategori : HaberŞehir : -

Habertürk DİZİLERİ

Bu TV kanalına ait dizi bulunmamaktadır.

Habertürk PROGRAMLARI

Bu TV kanalına ait program bulunmamaktadır.
İLETİŞİM
  • ÜnvanCiner Yayın Holding
  • Webwww.cineryayinholding.com.tr
  • E-mail[email protected]
  • Telefon0212 313 6000
  • AdresAbdülhakhamit Cad. No: 25 Beyoğlu İstanbul
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
    Bu kanal için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!
    Haber Kanalları