Bloomberg HT Canlı İzle

6
tam ekran!

Bloomberg HT

Bir ekonomi kanalı olan Bloomberg HT, Ciner Medya Grubu tarafından kurulmuştur. "Kazananlar Bloomberg izler" sloganıyla yola çıkan kanal, 27 Ocak 2010'da yayın hayatına başlamıştır. Kanalın genel müdürü Suavi Doğan olup, çok izlenen programları Akıllı Para, Finans Merkezi, Günden Kalanlar'dır. En çok izlenen programları İlk Söz, Üst Düzey, Günden Kalanlar, Süper Bulmaca(Kelime Oyunu), Late Night Show with Seth Meyers gibi kaliteli canlı yayınlanan programlardır. Özellikle Süper Bulmaca yarışma formatı ile bir çok kişiyi ekrana bağlamaktadır. Kanalın kapatılması gündemde olsa da şu aralar böyle bir karar alınmış değil.

İlk Sözİlk Söz canlı yayın izle

Amerika borsasının uluslararası piyasalara etkileri ile ilgili konuşma ile başlayan BHT İlk Söz, Zeynep Erataman'ın kaliteli konuklarıyla birlikte piyasa değerlendirmesiyle devam ediyor. Global fonlar, büyük ölçekli bankalar ve uluslararası şirketlerin gündelik hareketleri ile ilgili bilgiler de program içerisinde paylaşılıyor. Her sabah izleyicileriyle buluşan program, sunucusunun düzgün aksanı ile de anlaşılır bir şekilde olayları yorumlayabiliyor.

Tür : Program
Sunucu : Zeynep Erataman
Canlı Yayın Günü ve Saati : Hafta içi her gün 06:30

Süper BulmacaSüper Bulmaca izle

Harf alayım ile özdeşleşmiş olan Kelime Oyunu, yeni versiyonu ile Süper Bulmaca olarak Bloomberg Habertürk ekranlarında canlı yayınlarına devam etmektedir. Yarışma programı oldukça akıcı ve insanları da yarışmayı dahil olacak şekildeki formatı dolayısıyla reyting rakamlarında güzel yerler elde etmektedir. Alper Ateş'in sunumuyla hafta içi her akşam saat 20:00 itibariyle izleyicileriyle buluşuyor. Bilgisine güvenen yarışmaya başvurabilir ve şansını deneyebilir. Yarışmayı her akşam canlı tv sitemizin BHT sayfasında izleyebilirsiniz.

Tür : Yarışma
Sunucu : Alper Ateş
Canlı Yayın Günü ve Saati : Hafta içi her gün 20:00

Bloomberg HT Programları ve Yarışmaları Nelerdir? : İlk Söz, Sabah Raporu, Yatırım Bülteni, 1. Seans, 2. Seans, 3. Seans, Foreks Dünyası, İş Dünyası, Süper Bulmaca, Küresel Piyasalar, Late Night Show with Seth Meyers, Bloomberg HT Magazin

Nasıl netten izleyebilirim? : Bloomberg HT Canlı Yayın, Bloomberg HT İzle ve Bloomberg HT Canlı Mobil gibi kelimelerde ecanlitvizle.co sayfasından izleyebilirsiniz.

Bloomberg HT Frekans BilgileriUydu -> Türksat 4A, Frekans -> 11053 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 8000, FEC -> 3/4
Not : Aynı frekans üzerinde Habertürk kanalı da bulunmaktadır.
Kategori : HaberŞehir : -

Bloomberg HT DİZİLERİ

Bu TV kanalına ait dizi bulunmamaktadır.

Bloomberg HT PROGRAMLARI

Bu TV kanalına ait program bulunmamaktadır.
İLETİŞİM
  • ÜnvanBloomberg Haber Türk
  • Webwww.bloomberght.com
  • E-mail[email protected]
  • Telefon0212 313 6000
  • AdresAbdülhakhamit Cad. No: 25 Beyoğlu / İSTANBUL
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
    Bu kanal için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!