A2 TV Canlı İzle

1
tam ekran!

A2 TV

A2, Turkuvaz Medya Grubu'nun yeni canlı tv kanalıdır. ATV, A Spor, A haber , Minika GO ve Minika Çocuk kanallarına kardeş olarak gelen A2, 18 Kasım itibariyle yayın dönemine başlayacaktır. Canlı yayın yapmaktan öte, kesintisiz olarak ATV'de yayınlanan eski dizileri ve filmleri yayınlayacağı konusunda hem fikir olunmuştur. Herhangi bir yayın akışı detayına rastlayamadığımız kanalın, frekans bilgilerini de bu konu altından ilerleyen günlerde paylaşacağız. A2 kanalının Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre kanal önümüzdeki hafta yayında olacak.

Yeni edindiğimiz bilgilere göre ve kanalın feed yayınında da görüldüğü üzere, Ziraat Türkiye Kupası grup maçlarını canlı olarak yayınlayacak. Diğer bir bilgiye göre ise netleşen şey eski ATV dizilerini de A2 ekranlarından canlı izleyebileceksiniz. Frekans bilgileri aşağıda paylaşılmıştır. Bazı uydu alıcılarında biss şifresi istemektedir o da aşağıda belirtilmiştir.

İlgili Kelimeler: A2 Canlı, A2 İzle, A2 Seyret, Kesintisiz Donmadan HD A2 canlı yayın.

A2 Frekans Bilgileri ve AyarlarıUydu -> Türksat 4A, Frekans -> 12054 Mhz, Polarizayon -> Yatay (H), Sembol Oranı -> 27500, FEC -> 5/6, Biss Key -> 73E4B60D4C84EABA
Kategori : DiziŞehir : -

A2 TV DİZİLERİ

Bu TV kanalına ait dizi bulunmamaktadır.

A2 TV PROGRAMLARI

Bu TV kanalına ait program bulunmamaktadır.
İLETİŞİM
  • ÜnvanTurkuvaz Medya
  • Webwww.a2tv.com.tr
  • E-mail[email protected]
  • Telefon0216 474 20 20
  • AdresIhlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş / İstanbul
YORUM EKLE
İZLEYİCİ YORUMLARI
    Bu kanal için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!